İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ / PANTEL GROUP
TRIENG
IS_SAGLIGI_1.png IS_SAGLIGI_2.png IS_SAGLIGI_3.pngİŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ


Çalışanların sağlığı ve güvenliği PANTEL GROUP' un etik anlayışının en önemli esaslarındandır. Bu kapsamda tüm faaliyet alanlarında çalışanların sağlık ve güvenliğine yönelik programların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması, etkin bir şekilde uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi teşvik edilmektedir.

İş sağlığı ve güvenliğinin tüm iş süreçlerinin ve kurumsal kültürün ayrılmaz bir parçası olması amacıyla sürekli çalışmalar yapılmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği yönetimi ve olası risklere karşı uygulanan tedbir politikaları, PANTEL GROUP ve çalışanları arasındaki bağlılığı güçlendirmektedir. Bu kapsamda PANTEL GROUP; İş Sağlığı ve Güvenliğini bir gereksinim olarak görmekte ve iş güvenliği programlarının geliştirilmesi ve uygulanması için öncülük etmektedir. 

Tüm çalışanlara verilen planlı eğitimlerle, güvenlik ve sağlık konularında bilgi sahibi ve yetkin bir iş gücü oluşturularak çalışanların hem kendi hem de çevrelerinin sağlık ve güvenliklerinden sorumlu oldukları bir çalışma ortamı oluşturulmaktadır.